Sağlıklı ve Mutlu Bir Yaşam İçin...
Bilgi ve Satış Hattı: 0850 532 33 74
Health Benefits
GMO-free organic products for healthy living

Düzenli Bir Uykuya Sahip Olun

Yumuşacık yünler vücut şeklinizi alarak, sağlıklı kan akışını düzenler. Deliksiz bir uyku konforu sağlar.

Terlemeden Sıcak Kalın

Yünler, hava akışını artıran oyuk liflere sahiptir. Bu sayede terlemeden sıcak kalmanızı sağlar.


Negatif Elektrikten Kurtulun

Medikal koyun postu, sürtünmeden kaynaklanan statik elektriği emerek ani şok yaşamanızı önler. Negatif elektriği nötrler.

Yazın Terletmez, Kışın Üşütmez

Doğal yünler kendi ağırlıklarının %33’ü kadar nemi ve suyu ıslaklık hissi vermeden içlerine hapseder. Bu sayede yazın kuru, kışın sıcak...

Bası Yaralarının Önlenmesinde %100 Etkili

Merinos yünler sayesinde hasta ile zemin arasındaki basınç azaltılır ve hava sirkülasyonu devam eder. Dolayısıyla bası yarası önlenir.

Yünün Sahip Olduğu Doğal Yağ: Lanolin

Medikal koyun postu, lanolin sayesinde doğal olarak antibakteriyeldir. Ayrıca kızarıklıkların ve tahrişlerin iyileşmesine yardımcı olur.

Testimonials
what people say about us

This farm is amazing! Buyers and potential farmers can find tons of useful information and get a professional advice from mushroom farming experts! Well done.

Nick Jackson

I enjoyed learning about mushrrom farming and different kinds of this wonderful product! Thank you for quality time and delicious recipes! I wish to start a farm!

Julia Moore

A perfect combination of exotic sophisticated species and expert farming technologies allowing us to try some of the finest mushrooms in the county. Delicious!

Nathan Smith
Why Choose Us?
We Deliver to Every Store in Town

Üretimden Direkt Satış

Erdoğan Deri, Çorlu’da bulunan kürk fabrikasında; uzman kadrosu ve ileri teknoloji makine parkuruyla, müşterilerinin güvenilir ve güçlü bir kürk...

Test Edilmiş Ürünler

Ürünlerimiz Avrupa Reach Standartları’nda üretilir. Ürünlerimize düzenli olarak Formaldehit, AZO ve Krom IV testleri uyguluyoruz. Çevre ve insan...

Satış Sonrası Hizmet

Hem satın alma sürecinde hem de satış sonrasında müşterilerimize koşulsuz destek veriyoruz. Derimarket.net üzerinden ücretsiz kargo ve iade...