Sağlıklı ve Mutlu Bir Yaşam İçin...
Bilgi ve Satış Hattı: 0850 532 33 74

Medikal koyun postu yatak örtüsü, merinos cinsi koyun postlarından üretilmektedir. Üretiminde insan sağlığına zararlı hiçbir kimyevi madde bulunmamaktadır. Özel bir formül ile tabaklanma sonucunda elde edilmektedir. Merinos koyun yünlerinin sahip olduğu yoğun lif yapısı, kullanıcıların uyku konforunu desteklemektedir. Hepimizin de bildiği gibi uyku çok önemlidir çünkü vücudun direnç kazanması için uykuya ihtiyaç vardır. Huzurlu ve deliksiz bir uyku sayesinde, günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atabilirsiniz. Ayrıca uyurken vücudumuz protein sentezi yaparken beyin fonksiyonlarını da geliştirmektedir. Sağlık bakımından rahat bir uyku konforu için medikal koyun postu kullanabilirsiniz.

Koyun postu üzerine yatıldığında uygulanan basınç, hava sirkülasyonunu kesmez. Bu sayede kan dolaşımını düzenler ve vücudun ihtiyacı olan dinlenmeyi sağlar. Termostat özelliğine sahip olan medikal post, yazın ve kışın rahatlıkla kullanılabilir. Yazın teri ve nemi emerken, kışın ise üşümeyi engeller. Medikal koyun postu, ortamda bulunan nemin %30’una kadarını yünleri içerisinde hapsedebilir ancak ıslaklık hissi vermez.

Medikal koyun postu yatak örtüleri tek ya da çift kişilik yataklara uygun olarak üretilmektedir. Çoğu yetişkinlerde görünen uyku düzensizliği ve tükenmişlik sendromu gibi problemlerin önlenmesinde kullanılır. Her yaşta kullanıcı için uygundur.

Yatağa bağımlı hastaların vücutlarında oluşan bası yaraları ve benzeri rahatsızlıkları %100 önler. Bu konuda Ege Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma bulunmaktadır. Derimarket.net üzerinden tüm bilimsel araştırmaları inceleyebilirsiniz.

PH değeri her zaman 5,5 olan medikal post, vücuttaki elektriği nötralize eder. Bu sayede kan akışını ve kalp ritmini düzenler. Medikal post sağlıklı yaşamı destekleyen ve önemseyen herkesin evinde bulunması gereken bir üründür. Günlük hayatın stresinden ve etkilerinden sizi tamamen arındıracaktır. Medikal koyun postu sarı rengini, yumurta sarısı proteininden alır. Yumurta sarısının proteini ise üzerinde bakteri ve mikrop bulundurmaz.

Bası yarası, yatağa bağımlı hastaların vücutlarının hava almamasından kaynaklı oluşan bir yara türüdür. Önemli olan bu yara oluşmadan önlemini almaktır. Bası yaralarını önlemek için kullanabileceğiniz en etkili ürün medikal koyun postlarıdır. Medikal koyun postları, bası yaralarını önlemede havalı yataklara göre daha etkili bir üründür. Yatağa bağımlı hastaların konforu için son derece idealdir. Satın alacağınız ürünün orijinal medikal koyun postu olduğundan emin olunuz. Detaylı bilgi ve ürün çeşitlerimiz için Derimarket.net internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *